Megoldott

Szétszórt cigarettacsikkek tömkelege

A 130-as busz (>Puskás) Pongrátz Gergely téri megállója körül a föld tele van szórva többszáz cigicsikkel. Bár nem biztos, hogy ez véglegesen megoldaná a helyzetet, de érdemes lenne először is feltakarítani őket, majd több szemetest elhelyezni a helyszínen.

Köszönöm a munkájukat az Illetékeseknek!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pongrátz Gergely tér

Hozzászólások

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Amíg itt van a 4 fős klub, ez így marad… vagy újra ilyen lesz.
    A jegyautomata meg a piros lámpás tarhálás ellátja apróval, a csikkből megvan a szipák, a sarki ellátóban meg olcsó a műanyag flakonos.
  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték. Plusz edény kihelyezését nem tartjuk indokoltnak, mert a megállóban található edény eleg...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    Legyen kedves az FKF Zrt-hez fordulni ez ügyben.

    Elérhetőségeik:

    ZÖLDSZÁM (INGYENESEN HÍVHATÓ): 06 80 353-353

    E-MAIL: fkfzrt@fkf.hu

    Az FKF Hulladékg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegàlis szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kerékgyártó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szelektív hulladèkgyüjtő ès környéke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hulladék és gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovacs Bence
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére