Megoldásra vár

A Szondi utcai kereszteződésnél katasztrófális a körúton a kerékpárút kopórétege

A Terézkörúton az Oktogontól a Nyugati felé haladva a Szondi utcai zebra és lámpa előtti szakaszon nagyon rossz az út felülete. Valamilyen oda nem való piros anyaggal vonták be az útpályát, ami összerepedezett, lekopott, felmarta az alatta található aszfaltot.

Kérem mielőbb állítsák helyre a korábbi normális aszfaltot, mivel biciklivel ezek a kis mélységű úthibák is nagyon kellemetlenek. Emellett esztétikailag is kifogásolható ez az útszakasz.

Köszönjük a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 41

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő !
    Tájékoztatjuk, hogy az Ön által vélelmezett „Valamilyen oda nem való piros anyaggal vonták be
    az útpályát, ami összerepedezett, lekopott, felmarta az alatta található aszfaltot.„
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth Gazsi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére