Megoldatlan

Fűre, telepített fa mellé parkolás

Frissítés 2022.05.05.: A bejelentő visszajelzése a megoldással kapcsolatban:
"Megerősítve, köszönöm az intézkedést, remélem jó lesz így! Majd igyekszem vissza-vissza gurigatni a betonelemeket, mert ezeket szeretik ám áthelyezni az oda parkolni kívánó autósok." (05.03)
"24 órát se tartotta vissza azt, aki mindenáron a füvet akarja gyilkolni, és az ablaka alatt akar parkolni. Eközben a szabad parkoló pár mp gurulásra elérhető." (05.05)
----
A fényképek alapján a frissen telepített fák közé szokás beparkolni esténként néhány lakónak. A parkoló rendelkezésre áll pár tíz méterre a Laborfaly utca igen csak nagy parkoló területén. Abból az irányból jövök hazafelé, mindig van üres hely! A helyszínen az úttest túloldalán is telepítettek fákat (több sorban is), de ott elég sűrűn vannak, így oda nem tudnak beállni (szerencsére).

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Laborfalvi Róza u. 13

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Időnként arrébb van görgetve a beton elem, és 1-2 autós még mindig oda parkol esténként (nem az 50 méterre lévő parkolóba).
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A fényképek alapján a frissen telepített fák közé szokás beparkolni esténként néhány lakónak. A parkoló rendelkezésre áll pár tíz méterre a Laborfaly utca igen csak nagy parkoló területén. Abból az irányból jövök hazafelé, mindig van üres hely! A helyszínen az úttest túloldalán is telepítettek fákat (tö...

  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    24 órát se tartotta vissza azt, aki mindenáron a füvet akarja gyilkolni, és az ablaka alatt akar parkolni. Eközben a szabad parkoló pár mp gurulásra elérhető.
  • Török Vazul hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne egyúttal a tönkretett zöldfelületet rendbe hozatni! Ne maradjon ilyen, mert akkor tényleg csábító lesz a parkolóra vadászók számára. Ám ha szépen rendbe van téve, pl. alacsony sövény telepíté...
  • Török Vazul lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján
  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megerősítve, köszönöm az intézkedést, remélem jó lesz így! Majd igyekszem vissza-vissza gurigatni a betonelemeket, mert ezeket szeretik ám áthelyezni az oda parkolni kívánó autósok.
  • Tisztelt Bejelentő!

    A mai napon kihelyeztünk a helyszínre 3 db behajtásgátló elemet. Tervezzük, hogy a garázsbehajtó felőli részre is kihelyezünk egyet.
    Bízunk benne, hogy ezzel sikerül távol tartani
    ...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a jelzést, a problémát regisztráltuk és keressük a legmegfelelőbb megoldást.
    A megvalósulásig szíves türelmét kérjük!

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [ci
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Kovács Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    bejárat előtti parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    zöldterületen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére