Megoldásra vár

Lehel piac melletti járda

Az M3 pótlóbusz végállomásánál, ahol a lépcsőn le lehet menni az aluljáróba, beázik a Lehel piac teteje (tető=autófeljáró), a járda pedig meg van süllyedve. A kialakult pocsolya miatt csúcsidőben nem lehet azon egy méter keskeny sávban elférni az embertömegben, főleg ha az emberre rányitják a piac ajtaját, vagy ha ott bandáznak az emberek. Szeretném a járda javítását kérni, köszönöm!

-----

Járókelő.hu hozzászólás:
A piac beázása miatt a Budapest Közút mellett a Lehel Csarnoknak is küldjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Budapest Lehel Csarnok Galéria szint

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük JAROKELO-BUDAPEST-00098975 azonosítójú észrevételét, tájékoztatjuk, hogy illetékes szakmai egységünk megkezdte az intézkedést. A terület felmérését követően a szükséges
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Lehel Csarnok

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Az M3 pótlóbusz végállomásánál, ahol a lépcsőn le lehet menni az aluljáróba, beázik a Lehel piac teteje (tető=autófeljáró), a járda pedig meg van süllyedve. A kialakult pocsolya miatt csúcsidőben nem lehet azon egy méter keskeny sávban elférni az embertömegben, főleg ha az emberre rányitják a piac ajtaját, vagy h...

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    legörbített pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: Budapest Közút
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére