Megoldásra vár

Felfestés pótlása

A jelzett helyszínen a stop tábla, valamint a felfestések ellenére a kikanyarodó autók folyamatosan veszélyeztetik/akadályozzák a kerékpáros közlekedőket. A várakozást megértem, de amikor csak balra nézve, meg sem állva közelítik meg a kereszteződést, akkor a jobbról érkező kerékpároson múlik csak a baleset elkerülése. Esetleg a felfestések megújításával nagyobb figyelmet kaphat ez a rész. A jelzett helyszínen, valamint a benzinkútról kikanyarodó úton is szükséges lenne a pótlás.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 12-14

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az üzemanyagtöltő állomás ki-behajtójában lévő kerékpáros átvezetés kopott burkolati jeleinek felújítása szerepel az éves programunkban.
    A megvalósulásig kérjük szíves türelmüket
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére