Megoldásra vár

Megsüllyedt útburkolat

A kerékpár út burkolata teljes keresztmetszetben megsüllyedt, valószínűleg egy rosszul tömörített földvisszatöltés miatt. Elég régóta így van, kérem intézkedésüket a helyreállításra!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei tér

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Török Vazul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére