Megoldatlan

Hibásan épített járdák

Tisztelt X. kerületi Önkormányzat!
Felhívom figyelmüket, hogy az Újhegyi lakótelepen több járdát is figyelmetlenül építettek meg, ugyanis pakoló autónak vezet, így használhatatlan.
Köszönettel: Tekerek

(u.i.: azt fel sem merem tételezni, hogy elfelejtettek szólni az autósoknak, hogy itt nem kéne megállni, hiszen több járda is egyenesen a felfestett parkolóba vezet)

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szövőszék u. 20

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított egy éven belül nem oldódott meg a probléma.
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés óta eltelt egy év.
    Az önkormányzat továbbra is képtelen a saját maga által kitalált parkolási rendet betartatni (járdán, megállni tilosban, tűzoltósági területen parkolnak), a bejelentésb...
  • Biciklin Tekerek visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Levelük kapcsán az alábbiakról tudom Önöket tájékoztatni.

    Az Újhegyi lakótelepen található zöldterületeken átvezető keresztirányú burkolt járdaszakaszok egy része hálóza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    9
    Válaszra vár
    9

    Problémás járda használata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gergely utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alámosott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére