Megoldatlan

Kinek lenne a dolga?

A probléma lényege most nem az autósok.
Azok közt mindig is lesz olyan, aki nemérti, hogy pont neki, pont itt, pont most mért nem lehet felmentése a szabályok alól, pedig "csakacsocsajbaugrottambeegykenyérért"
A kérdés az, hogy akinek a dolga lenne ezeket az autósokat akár büntetéssel kordában tartani, mért nem teszik azt?
A fotók a X. kerületben készültek, nagyjából bármikor megismételhetők, legfeljebb másik autó lesz rajta.
A közteresek tudnak róla.
Gondolom a rendőrök is, mindkét csapat rendszeresen megfordul a környéken és NEM CSINÁL SEMMIT.

Kérem döntsék el:
- vagy szankcionálják a szabálytalankodókat
- vagy távolítsák el az összes korlátozó dolgot (beleértve a lámpás gyalogátkelőt is).

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Lenfonó u. 75

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Nábrádi András!
    Vagy Ön próbál minket most megdumálni, vagy a beosztottjai verik át nem kis mértékben nap mint nap és munka helyett nemtudom mit csinálnak (még mindig).
    Mellékelek két képet.
    ...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Mint írtam: a lámpás zebrának sincs sok értelme így
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Mellékelten megküldöm a Kőbányai Közterület-felügyelet válaszát.

    Tisztelettel,

    Zsikla Szilvia

    rendészeti ügyintéző

    *From:* hivatal@kobanya.hu
    *Sent:* Tuesday, March 29
    ...
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    még pár képecske
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    És annak milyen üzenete van, hogy a tilosban naponta áll 1 szekér, a másik sarkon meg ahol nem tilos, ott heti szinten cseszegetik a tulajokat, hogy útban van?
    Annak milyen üzenete van, hogy a köztere
    ...
  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Senki sem akarja tenni a dolgát. Az autótulaj valamennyi adót befizet, amit soknak érez. Ezután a büntetésen felháborodik és a vezess.hu meg a többi autós portál ír valami sajnáltató cikket. Egyik önk...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sibrik Miklós utca parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Fogadó utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Gém utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére