Megoldott

Balesetből származó szilánkok és törmelék az úttesten és a járdán

A Koppány utca és a Soroksári út kereszteződésében autóbalesetből származó üvegszilánkok és törmelék van az úttesten és a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Koppány u. 2

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/98801/balesetbol-szarmazo-szilankok-es-tormelek-az-uttesten-es-a-jardan
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Matula Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszabadult purhab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Matula Gergely
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rákóczi híd (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék (?)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    FKF kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére