Megoldásra vár

Utcatábla hiba

Kérem, szedjék le az utcatáblát vagy cseréljék. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 4

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ó, végre ez egy nagyon pozitív fejlemény!
    Előre is nagyon szépen köszönöm!
    Előzmény: https://jarokelo.hu/76369
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. április 6., szerda 18:16
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére