Megoldásra vár

Gyalogátkelő rendezése

A Fehér úton a gyalogátkelőn egyik oldalán a járda rendezése szükséges. Először is a zebrán átérve a gyalogos a beton elemekbe ütközik. Nincs köztük megfelelő szélességű rés. Babakocsival át sem lehet menni köztük. Másodszor a járda nincs összekötve a kerítés mellett lévő járdával. Harmadszor a beton elemeket átlépve a gyalogos azonnal parkoló autókba ütközik. Negyedszer pedig a burkolaton vastagon áll a kosz, salak, és az egészet benőtte a gaz. Kérem, szíveskedjenek rendezni és megtisztítani a járdát, valamint egy gyalogosbarátabb megoldást kialakítani! (Gaz mentesítés, takarítás, beton elemek rendezése, járdák összekötése, parkolás akadályozása a gyalogátkelő vonalában.)

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 9-11

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Jarokelo.hu oldalra a Fehér út – Albertirsai köz kereszteződésénél található gyalogos átkelőhely kialakításával kapcsolatban tett panaszbejelentésére az alábbiakról tájékoztatju
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eső után járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Balatoni út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos útpadka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére