Megoldott

Elhagyott bevásárló kocsik

FRISSÍTÉS 2022.04.05.
BKM FKF Köztisztasági Divízió válasza:
Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy a bevásárlókocsik vélhetően a helyi bevásárlóközpontokból lettek eltolva. A képek alapján hulladék nem található bennük és környezetükben sem, ezért javasoljuk, hogy forduljon a bevásárlóközpont üzemeltetőihez.

----

Elhagyott bevásárló kocsik

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tér 23

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bevásárlókocsik elszállításra kerültek.

    Üdvözlettel:

    Maczelka Márk

    ________________________________

    Maczelka Márk
    Kommunikációs vezető

    [cid:image0a7d75.JPG@fdc473d2.48bc471
    ...
  • B Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország

  • B Anna megváltoztatta a bejelentés leírását "Elhagyott bevásárló kocsik"-ról "FRISSÍTÉS 2022.04.05. BKM FKF Köztisztasági Divízió válasza: Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bevásárlókocsik vélhetően a helyi bevásárlóközpontokból lettek eltolva. A képek alapján hulladék nem található bennük és környezetükben sem, ezért javasoljuk, hogy forduljo...

  • B Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "SPAR Magyarország"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bevásárlókocsik vélhetően a helyi bevásárlóközpontokból lettek eltolva. A képek alapján hulladék nem található bennük és környezetükbe...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Kép
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz kivitelezés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére