Megoldott

Politikai molinó a Dayka Gábor utcai gyalogos felüljárón

Anonim Járókelő

"Tarts jobbra!" feliratú molinót helyeztek el a Dayka Gábor utcai gyalogos felüljárón gyorskötözőkkel. Az üzemeltetőtől érdeklődöm, hogy van-e engedélye a Mi Hazánknak, hogy a hídon elhelyezze a molinóját.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 91

Hozzászólások

  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 98552 számú bejelentésben szereplő Budapest XI. kerület Budaörsi út - Dayka Gábor utcai gyalogos felüljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik....
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére