Megoldott

Út és kerékpárút csatlakozásának javítása

Kérem, hogy Kőbánya alsón alakítsák át kerékpárosbaráttá ezt a bicikliutat. Egyik irányba sem használható kényelmesen. Biztos vagyok benne, hogy az Önök álláspontja szerint nem balesetveszélyes és biztonsággal használható, de attól ez még nem elfogadható állapot.
Illetve még az a kérésem, hogy ha esetleg megígérik a javítást, akkor valóban javítsák is meg.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbánya alsó vasútállomás (Mázsa tér)

Hozzászólások

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Még valamit igazítottak rajta.
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült.
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    El sem hiszem, javítják. Remélem, most jó lesz.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt én sem értem. Lehetne végre valami jó, de nem és nem!
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem is értem. Nem látják?
  • Zöld Közlekedés hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos, ez országszerte probléma, bízom benne, hogy itt (is) sikerül megoldani.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére