Megoldott

Teleszemetelt buszmegálló

FRISSÍTÉS 2022.03.25.: Bejelentő visszajelzése:
Köszönöm szépen a gyors munkavégzést, azonban ismét kérném, hogy a pad alatt takarítsanak el, a képen látható okok miatt. (2 új kép mellékelve)

- - - - -

A Zsellér dűlő buszmegállója teli lett szemetelve, kérem az illetékeseket, takarítsák el a teljes (Ecetfa utca - Prangl bejárat) járdaszakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Zsellér dűlő

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fábián Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását ismét elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/98524/teleszemetelt-buszmegallo
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A Zsellér dűlő buszmegállója teli lett szemetelve, kérem az illetékeseket, takarítsák el a teljes (Ecetfa utca - Prangl bejárat) járdaszakaszon."-ról "FRISSÍTÉS 2022.03.25.: Bejelentő visszajelzése: Köszönöm szépen a gyors munkavégzést, azonban ismét kérném, hogy a pad alatt takarítsanak el, a képen ...

  • Fábián Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a gyors munkavégzést, azonban ismét kérném, hogy a pad alatt takarítsanak el, a képen látható okok miatt.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/98524/teleszemetelt-buszmegallo
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Fábián Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Budaörsi út járda koszos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budaörsi úti gyalogos aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    M1 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére