Megoldatlan

Mocsok

FRISSÍTÉS 2022. 03. 23.

BKM FKF Hulladékgazdálkodási Divízió válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a terület kezelése nem Társaságunk illetékessége. Vélhetően magántulajdon, ezért ott Társaságunknak nem áll módjában takarítást végezni. A terület takarítása, a hulladék összegyűjtése és elszállítása az ingatlan tulajdonosának, kezelőjének kötelessége.

----------------------

Làsd kép

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 277

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Làsd kép"-ról "FRISSÍTÉS 2022. 03. 23. BKM FKF Hulladékgazdálkodási Divízió válasza: Tájékoztatjuk, hogy a terület kezelése nem Társaságunk illetékessége. Vélhetően magántulajdon, ezért ott Társaságunknak nem áll módjában takarítást végezni. A terület takarítása, a hulladék összegyűjtése és elszállít...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület kezelése nem Társaságunk illetékessége. Vélhetően magántulajdon, ezért ott Társaságunknak nem áll módjában takarítást végezni....
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Hanzély Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kidobták

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére