Megoldott

Több centi magas szegély kerékpárúton

Kérem, hogy javítsák a burkolatot úgy, hogy a mai elvárásoknak és az előírásoknak megfeleljen, mert ez balkáni állapot egy európai fővárosban, annak is az egyik legforgalmasabb kerékpárútján.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út / Könyves Kálmán körút

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Már befejezték.
  • Sz. V. visszajelzésére vár.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Kerékpárút"-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Wow! Javítják!

    Kedves adminok! Át lehetne tenni kerékpárút kategóriába, elrontottam a bejelentésben.
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére