Megoldott

Balesetveszélyes lépcső

Az Antal utca (Antal lépcső) Orom utca felőli végén legalább 10 éve eláll a fém küszöb a kövezettől, ami balesetveszélyes, ha valaki megbotlik, könnyen eleshet. Az utóbbi években egyre jobban eláll a küszöb.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Orom u. 14

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, az Antal lépcsőn végig elvégezték a javításokat, az alsó rész fém küszöbe sem áll már szabadon. A balesetveszélyes állapot megszünt.
  • Jogos Péter visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük észrevételét.
    Az Antal lépcső rajta van a javítási listán. A tervek szerint a 2022 tavasz/nyári szezonban a kivitelezőnk elvégzi a szükséges karbantartási munkálatokat.
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kimozdult lépcsőkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Mikó utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    7
    Megoldásra vár
    7

    Sitt és felbontott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koncz Péter
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Naphegy utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére