Válaszra vár

Pollerek hiánya

Nemrég telepítettek néhány pollert, a Csonka János térnél ami a járdára való parkolást hivatott volna orvosolni, de sajnos nagyon foghíjasra sikerült, így nincs hatása. Kérem telepítsenek további pollereket egészen sarokig, mert mint ahogy a képeken is látni folyamatos a szabálytalankodás (kivéve persze a rakodási helyeken). Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Csonka János tér

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feleslegesen fenntartott parkolók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Feleslegesen elvett parkolóhely!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vámház körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére