Megoldott

Hónapok óta ottfelejtett jármű

A Szugló utcán már nagyon régen parkol egy jármű rendszám nélkül, két tucat "Mikuláscsomaggal" a szélvédőjén, sőt felszólítást is ragasztottak rá. Úgy látszik, ez már senkié, de mivel itt parkolózóna van, foglalja a helyet más kocsik elől. Jó lenne, ha elszállítanák.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló u. 34

Hozzászólások

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    De hogyan kaphatott rendszám nélkül bünticsomagot...? -költői kérdés
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A gépjármű elszállítása már megtörtént.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest, Laky Adolf utca 36.
    +36 1 211 2233
    Fax:+36
    ...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    De hogyan kaphat rendszám nélkül bünticsomagot...?
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Letkart, elhagyott motorgépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ismét roncstemető az Öv utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére