Megoldott

Fa alatti szemét

Az Ottlik kert legnagyobb fája alatt hever egy széttört jelző, nem KRESZ tábla, valami más lehetett. Kérem szépen eltávolítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ottlik-kert

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Garami Gáborné hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetet elszállították. Köszönöm!
  • Garami Gáborné visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. március 11., péntek 13:48
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ott hagyott TV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Albertfalva kitérő (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    lomis fogva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére