Megoldott

Aknafedél őrjítően zajos

FRISSÍTÉS: 2022.03.07.
Bejelentő kiegészítése és új kép feltöltve:
"NE!
A mellette lévőt kezdték el kijavítani. :("
------------------------------------
Aknafedél őrjítően zajos, ha busz megy át rajta. Úgy néz ki, hogy a helyén van, de ha egy busz megy át rajta, az összes környező ház beleremeg.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 20

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldva. Köszönjük!

    Vicces, hogy teljesen eltűnt a Gázművek aknafedele

    Hány ilyen lehet még a városban?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:
    Aknafedél őrjítően zajos - Járókelő.hu. Ha megosztod, megoldod. - Jarokelo.hu

    Az MVM Főgáz Földgázhá
    ...
  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás alatt
  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Természetesen ez az ügy nincs megoldva, ezért újra bejelentettem:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/98548/aknafedel-orjitoen-zajos
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/97531/aknafedel-orjitoen-zajos

    Az MVM Főgáz Földgázhálóza
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Aknafedél őrjítően zajos, ha busz megy át rajta. Úgy néz ki, hogy a helyén van, de ha egy busz megy át rajta, az összes környező ház beleremeg."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.03.07. Bejelentő kiegészítése és új kép feltöltve: "NE! A mellette lévőt kezdték el kijavítani. :(" ------------------------------------ Aknafedél ...

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    NE!
    A mellette lévőt kezdték el kijavítani. :(
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    megsüllyedt gázfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szilágyi Erzsébet fasor (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leeső burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Plútó utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére