Megoldott

Kidőlt kőkolosszusok

Az alábbi két kő oszlop nem az üzemszerű helyén tartózkodik, kérném a visszahelyezésüket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 16

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Radics Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    A hibát elhárították, köszönöm!
  • Radics Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    A hibát elhárították, köszönöm!
  • Radics Levente visszajelzésére vár.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, miért nincsenek ezek normálisan rögzítve a talajhoz - a környéken az ilyeneket rendszeresen döntik ki (sokszor véletlenül, sokszor szándékosan).
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Radics Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére