Megoldásra vár

Építkezés után a járda nincs helyreállítva

FRISSÍTÉS 2022.02.28.:
Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatalának válasza:

"Tisztelt Járókelő!

A Szirtes út kezelője Budapest Főváros. Kérjük feléjük továbbítani a bejelentést."

---

A megjelölt helyen több, mint 3 évig tartott egy patinás ház teljes felújítása, közben a járda tönkrement, de azóta sem állították helyre.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szirtes út 5b

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos semmi változás. Nem tudom összejön-e télig.
  • Jogos Péter visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos semmi sem történt a mai napig. Jó lenne mielőbb a járdát helyreállítani, meggyőződésem, hogy a beruházóra lehet terhelni a költségét.
  • Jogos Péter visszajelzésére vár.

  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Én csak azt nem értem, hogy ha a luxuslakás kivitelezője tette tönkre a járdát, miért nem kötelezik arra, hogy csináltassa meg vagy végeztetik el az ő költségén??? Az építkezés eleve minimum 3 évig hú...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés leírását "A megjelölt helyen több, mint 3 évig tartott egy patinás ház teljes felújítása, közben a járda tönkrement, de azóta sem állították helyre."-ról "FRISSÍTÉS 2022.02.28.: Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatalának válasza: "Tisztelt Járókelő! A Szirtes út kezelője Budapest Főváros. Kérjük f...

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Szirtes út kezelője Budapest Főváros. Kérjük feléjük továbbítani a bejelentést.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző, városgazda

    Budapest Főváros I. Kerül
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lépcsőkapaszkodó igénye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére