Megoldott

Miskolci utca Egressy út sarka elhagyott jármű

Rendszam nélküli elhagyatott autó Budapest Zugló Egressy út Miskolci út sarka

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 184

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A jármű már nincsen a helyszínen.

    Üdvözlettel:
    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest, Laky Adolf utca 36.
    +36 1 211 2233
    Fax:+36 1 211 2250

    ww
    ...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez az utcanév tábla is hagy némi kívánni valót maga után...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Hajdu Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Több mint 1 éve lejárt műszakival parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dongó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán felejtett autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Mátyás
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Elhagyott jármű Mexikói úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére