Megoldott

Építési törmelék, háztartási szemét

A Golgota tér, Bárdi autó felőli oldalán nagy területen (végig a park mentén) zsákos építési törmelék, háztartási- és ipari szemét van elhelyezve.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, 1089 Budapest

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést. A JGK Zrt. Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai elszállították az illegálisan kihelyezett hulladékot.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.

    From: Jarokelo.hu
    S
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Halomban áll a szemét a Golgota park oldalában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    1089 Budapest, Golgota út 6 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kitört fatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegálisan elhelyezett szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére