Megoldott

Gázművek doboz

Elgázoltak egy gázművekhez tartozó korrózióvédelmi berendezést, lehet, hogy még áram is van benne, szóval veszélyes lehet.

Probléma helyszíne
Budapest János u. 190

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/97059/gazmuvek-doboz

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudfront.n
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • László Mizsei hozzászólt a bejelentéshez.

    XVI.ker. János utca 190.
  • László Mizsei bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    megsüllyedt gázfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szilágyi Erzsébet fasor (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére