Megoldott

kozteri csap folyik

Anonim Járókelő

kozteri csap folyik a csepeli jegpalya mogott a kicsi bufe mellett

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 81

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/1140/1/2022/H4
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a köztéri ivókút csap cseréje 2022. február 22-án megtörtént.
    Köszönjük levelét, a továbbiakban is forduljon hozzánk bizalommal.
    ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult vízelvezető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Besüllyedt csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére