Megoldott

Elfelejtett járdaszegély

Elképzelhetőnek tartom, hogy korábban a gyökerek miatt elkezdtek kitolódni a képen látható szegélykövek, és rövid távon ez a megoldás született. Az egyértelmű, hogy ez így nem maradhat, viszont az Andrássy út gazdátlanságából kiindulva, ha a nem szólunk, évekre is így maradna. Remélem, hogy az illetékesek gyorsan reagálnak majd.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (9694)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A VI., Andrássy úti sétány kifordult
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-29691/2016-os érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Illetékes: Budapest Közút Zrt. Fővárosi tulajdon az Andrássy.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére