Megoldott

Üvegszilánkok a kerékpárúton

FRISSÍTÉS 2022.02.19:

Nem megoldott. Az üvegszilánkok továbbra is ott hevernek a kerékpárúton. Csatolok egy képet, amit ma 18:25-kor készítettem.

---
A Margit hídi kerékpárút Pesthez közeli részén (GPS koordináták: 47.5138767, 19.0463661) napok óta üvegszilánkok hevernek egy több  méteres szakaszon. Jó volna, ha ezt eltakarítanák.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Margit híd 51

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását elvégezték munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásá...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "A Margit hídi kerékpárút Pesthez közeli részén (GPS koordináták: 47.5138767, 19.0463661) napok óta üvegszilánkok hevernek egy több  méteres szakaszon. Jó volna, ha ezt eltakarítanák."-ról "FRISSÍTÉS 2022.02.19: Nem megoldott. Az üvegszilánkok továbbra is ott hevernek a kerékpárúton. Csatolok egy képet, amit ma 18:25-...

  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem megoldott. Az üvegszilánkok továbbra is ott hevernek a kerékpárúton. Csatolok egy képet, amit ma 18:25-kor készítettem.
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett kerékpárút-szakasz gépi takarítását elvégezték.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest kö...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Roncs bicó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Megállni tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Honvéd utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére