Megoldott

graffitik a rakparton a Corvinus Egyetem előtt

Anonim Járókelő

Graffitik csúfítják el rakpartot a Corvinus Egyetem előtt. A padsor szélén is vannak graffitik. Kérjük a graffitik eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 10

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink eltávolították a graffitiket.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis magaságyás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    1111-Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferenciek tere lépcső graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenciek tere (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére