Megoldott

Kuka a járdán

Kuka a járdán az árkád alatt

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 40

Hozzászólások

  • Ügy Intéző lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edényt elszállították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.

    Ti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Zoltan Pongracz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére