Megoldott

Graffitis átjáró

Tisztelt FKF!
Az Árpád híd déli oldalánál (a Duna Tower irodaháznál) a Népfürdő utcát a Moszkva sétánnyal összekötő gyalogos átjáró falát sok graffiti borítja. Kérem, hogy fessék le ezeket!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest Népfürdő utca / Árpád híd

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították-
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés helyét "G3P5+9F Budapest, Hungary (47.53594055, 19.05874428, 18)"-ról "Budapest, Népfürdő utca / Árpád híd, 1138 Magyarország (47.53600574, 19.0587711, 16)"-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oria metróállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Astoria (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére