Megoldott

Elhagyott FKF zsák

Az FKF feliratú zsákból már kifújta a szél a szemét egy részét. Hetek óta itt van a sarkon a járda melletti füves részen.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 11a

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Garami Gáborné hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, a zsákot elvitték.
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett címen nem találták a kihelyezett zsákot.

    Tisztelettel: BKM FKF Hulladékgazdálkodási Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/96566/elhagyott-fkf-zsak
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Káposztásmegyer, Mogyoródi-patak (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszabadult purhab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Matula Gergely
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rákóczi híd (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére