Megoldott

Közmű doboz ajtaja

Tatai út végén a kanyarban, ennek a közmű doboznak az ajtaja a földön hever már egy ideje.
Valamiért a Kámfor utcát írja a térkép, de a jelölő jó helyen van.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kámfor u. 43

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/96529/kozmu-doboz-ajtaja/hivatal
    [https://d1mkxvwtzddm9n.
    ...
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/96529/kozmu-doboz-ajtaja

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudfr
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    megsüllyedt gázfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szilágyi Erzsébet fasor (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leeső burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Plútó utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére