Megoldott

Szanaszét

FRISSÍTÉS 2022. 03. 03.

Megint elmozdult a terelőelem és így belelóg a biciklisávba. Tekintettel arra, hogy valamiért rendszeresen „elmozdul”, gyaníthatóan szándékos. Érdemes lenne nem elmozdítható megoldást kialakítani!

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 02. 10.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a hiba elhárítása folyamatban van.

----------------------

Kérem, rendezzék a terelőket. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kálvin tér 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszatették a helyére! Nagyon köszönöm!
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Felkértük a metróterelést végző Swietelsky AG-t a beton unicity elemek helyreállítására, mint felelős kivitelező céget, akik az ideiglenes forgalmi rendért felelnek.
    Sajnos ismere
    ...
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönöm a vosszajelzést!

    Kérem, hogy rendezzék a helyükre a beton terelő elemeket. Köszönöm!
  • blog promontor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap reggel még nem volt megoldott, a 3. képen látott állapotot tapasztaltam változatlanul. Ma nem jártam arra.
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem járok mostanában erre, de sosem helyezték vissza megfelelően. Talán valaki követi még ezt a bejelentést? Szívesen venném a segítségét.
  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük a bejelentést!
    Tájékoztatjuk, hogy a jelenleg életben lévő metrófelújítással kapcsolatos ideiglenes állapot kapcsán kihelyezett UNICITY elemek aszfalt-burkolath
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, rendezzék a terelőket. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022. 03. 03. Megint elmozdult a terelőelem és így belelóg a biciklisávba. Tekintettel arra, hogy valamiért rendszeresen „elmozdul”, gyaníthatóan szándékos. Érdemes lenne nem elmozdítható megoldást kialakítani! ---------------------- FRISSÍTÉS 2022. 02. 1...

  • blog promontor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megint elmozdult a terelőelem, megint belelóg a biciklisávba. Érdemes lenne jelezni a Budapest Közútnak. Tekintettel arra, hogy valamiért rendszeresen "elmozdul" az az elem, gyaníthatóan valakik ezt s...
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, Zoltán! Remélem mielőbb valóban érdemben lépnek majd ezen ügyben. Ha nem gond, felhasználtam a fotód!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A biciklisávról letolták ugyan, de megoldottnak nem nevezném. Valahogy a piros csíknak megfelelően és a vonaltól távolabb kellett volna beigazítani. A Budapest Közút a lehtöbb megkeresésre elküldi a v...
  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • blog promontor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindig érdemes a térképes keresőben ellenőrizni, hogy nincs-e már bejelentve a probléma.
    Ez pl. már be volt jelentve itt:https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/95530/elmozdult-tereloelem-akadalyozz...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a hiba elhárítása folyamatban van.

    A helyreállításig kérjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:ima
    ...
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Például :) Itt folyton belóg egy-két autó vagy busz, itt egyébként sem lehet „csak úgy” áttekerni.
  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez azért jó így, mert pofátlan ki lehet előzni kocsival a sort és elgázolni a biciklist is közben.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére