Megoldott

Elmozdult terelőelem akadályozza a kerékpárforgalmat

A Lónyai utca és Kálvin tér sarkán a kerékpársávot beton terelőelemek védik. Az egyik terelőelem elmozdult és belelóg kerékpársávba, amely így meglehetősen szűk. Kérem helyezzék vissza az eredeti helyzetébe, hogy megszűnjön az útszűkület a kerékpársávban.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lónyay u. 3

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb és élhetőbb a város!
    Ha te...
  • blog promontor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént, visszatolták a helyére, megoldottra lehet állítani a bejelentést. Köszönjük!
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Ig
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • blog promontor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felfestés pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolati hibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schmidt Péter
    Illetékes: Budapest Közút
    Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére