Válaszra vár

Nincs felfestve a busz-kerékpársáv

Frissítés 2022.05.14.

A bejelentő szerint a probléma nem lett megoldva.

-------------

A Baross utca Kálvária tértől befelé vezető szakaszán elég hosszan nincs felfestve a busz-kerékpársáv.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u 116

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért zártátok le? Még nem egy éves a bejelentés. Várjuk a választ.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "A Baross utca Kálvária tértől befelé vezető szakaszán elég hosszan nincs felfestve a busz-kerékpársáv."-ról "Frissítés 2022.05.14. A bejelentő szerint a probléma nem lett megoldva. ------------- A Baross utca Kálvária tértől befelé vezető szakaszán elég hosszan nincs felfestve a busz-kerékpársáv."-ra.

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Attila fotói alapján nem tűnik késznek
  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt ma fotóztam, én nem találtam új, friss burkolati jeleket.
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A VIII. ker. Baross utca 116. szám környezetében a hiányzó busz- illetve kerékpársáv burkolati jel kivitelezése, felújítása megvalósult.

    Üdvözlettel:
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére