Megoldott

Magas padka

Nemrég az Egérút mentén kábelfektetés céljából feltúrták a kerékpárutat, viszont a helyreállítás nem sikerült megfelelően, nagyon magas lett a padka a kereszteződésben. Kérem szólítsák fel a kivitelezőt, hogy helyezze a közút szintjébe a padkát a kerékpárút vonalában, amit most kiviteleztek az nagyon magas az út mindkét oldalán.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gépész u. 30

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondjuk az a derékszögű kanyar felfestése némileg ront az összképen, de ne legyünk telhetetlenek.
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott.
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére