Megoldott

Kerékpáros közlekedési lámpa

A II. kerületi Szilágyi Erzsébet fasoron az Ezredes utca torkolatában kerékpáros közlekedési lámpa szabályozza a kerékpárok fasoron való áthaladását. Hosszú éveken keresztül ez minden alkalommal zöldre váltott, amikor az Ezredes utcából érkező autós forgalom zöldet kapott. Azonban egy ideje ezt úgy változtatták meg, hogy most már csak akkor kap szabad jelzést a kerékpáros, ha benyomja az áthaladási szándékot jelző gombot. Mivel a Szilágyi Erzsébet fasor forgalma minden esetben pirosat kap, amikor az Ezredes utcából érkező autós forgalomnak szabad az út, ésszerű volna, ha ilyenkor a kerékpárosok is automatikusan zöldet kapnának.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 9

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által bejelentett problémát (kerékpáros közlekedési lámpa) megvizsgáltuk. A hiba okát megtaláltuk, a javítását elvégeztük. Köszönjük az észrevételt.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére