Megoldott

Megtévesztő jelzések a Kassákon

Hiába jeleztük már korábban is, még mindig a régi, jobbkezes forgalmi rend jelzései vannak felfestve a Kassák Lajos utcai kerékpársávon.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 78

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, köszönjük
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Kassák Lajos utcai kerékpársávon található megtévesztő burkolati jelek korábban feketítéses technológiával megszüntetésre kerültek. Ezek a takarások időközben lekopta
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére