Megoldott

Törött

Törött a közmű doboz oldala, és intelligens emberek oda tömködik be a szemetet. Ráadásul nagyon koszos és graffitis is.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 23

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát a graffitit nem mosták le...
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/95946/torott

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudfront.net/root/
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    megsüllyedt gázfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szilágyi Erzsébet fasor (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leeső burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Plútó utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére