Megoldott

Szemetes utca

Folyamatosan szemetes az utca, s ez igencsak bosszantó. Igaz a parkoló autók megnehezítik a szemét tökéletes feltakarítását, de mindig lehetne "csipegetni" belőle, az autók közötti szabad szakaszokon. Előbb-utóbb elfogyna.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, József Attila u. 72

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett utca takarítását elvégezték.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tiszt...
  • Újpesti Lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Óóóó ez Újpest legszemetesebb utcája. Bezzeg innen nem messze, a polgármesteri épület körül vigyázzban állnak a virágok.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük szépen a bejelentését. Észrevételét továbbítom a fenntartó felé – FKF Zrt.

    Köszönettel és Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D84
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére