Megoldott

Feltörhető aszfaltfelület

Az Újpesti Önkormányzat újabban sok felesleges asufaltterületet töret fel és zöldít vissza. Van egy repedezett, nagy felület, amit meg lehetne szüntetni

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bocskai u. 3b

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes fényképes visszajelzése alapján a burkolatbontás 2022 novemberében, a bejelentés időpontjától egy éven belül megtörtént. Köszönjük!
  • Újpest Önkormányzata Városüzemeltetési Főosztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Törökvész Parkolás!
    A burkolat bontása 2022 novemberében, a "Felhagyott burkolatok bontása" projekt III. ütemében megtörtént. Csatolom a mai napon készült képet.
    Tisztelettel:
    Újpest Városüze...
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi sem Történt
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • Reményi Konrád hozzászólt a bejelentéshez.

    ezt a fölösleges betonfalat is le lehetne bontani, csúnya és nincs funkciója
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.
    Tájékoztatom, hogy olyan aszfalt felületeket törtünk fel és zöldesítettünk be, melyek sokak tetszését váltotta ki és nagy örömüket fejezték ki ezzel kapcsol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyús gyalogosfeljáró az úttestről

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Járműtelep utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lépcső balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére