Megerősítésre vár

Borzalmas állapotú lépcső

Anonim Járókelő

X.Kőér utca 2 elött lévő "parkba" vezető lépcső borzalmas állapotban van. Kérem tegyenek vele valamit. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőér u. 2/A

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00095678 számú bejelentésben szereplő lépcső üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési, fenntartási felad
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Durva.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére