Megoldott

Egy összetört autó parkol

Egy összetört autó parkol a Hungária körúton, a stadionnal szemben. Az autó tele van pakolva mindenféle kacattal, teljesen, és az ablakai ki vannak törve, az üvegtörmelék a járdán hagyva. Az autó forgalomképtelen.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Hidegkuti Nándor Stadion

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    2022. március 10.-i bejelentésére, mellékelten megküldöm a Kőbányai
    Közterület-felügyelet válaszát!

    Tisztelettel,

    Zsikla Szilvia

    rendészeti ügyintéző
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Heuer Orsolya hozzászólt a bejelentéshez.

    Az észlelés után néhány héttel el is vitték a roncsot. Az ügy megoldódott!!! Köszönjük!
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Heuer Orsolya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Környezetet elcsufitó oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Kiálló veszélyes vascsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Takarék utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére