Megoldott

Térkő szétesés

Tisztelt járókelők már rosszabbodott a helyzet már ugyan is a térkő mentén le szakad már a le járatnál ami baleset veszélyes a szegély

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kolonics György sétány

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ki tépte le? :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Homok az ingatlanokban és a gépjárműveken

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére