Megoldásra vár

Parkolóhely egy gyalogátkelőhely közvetlen közelében.

Anonim Járókelő

A Villányi úton egy iskola előtti gyalogátkelőhely közvetlen közelében van egy felfestett parkoló. Az 5 méter biztosan nincs meg, ráadásul rendszerint nem személyautó, hanem egy barnásfekete dobozos autó parkol ott évek óta, teljesen kitakarva a gyerekeket. Sokszor kell nullára lelassítani azon a szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 27

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 95659 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A Villányi úton a Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium előtt lévő gyalogos-átkelőhelynél a j
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére