Megoldott

Autógumi

El dobott autógumi az Óradna utca melletti erdőben

Probléma helyszíne
H4X2+3R Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Elvittük!
    András

    From: Turóczi András
    Sent: Tuesday, February 1, 2022 12:11 PM
    To: Járókelő.hu
    Cc: Lakatos Zsuzsa ; Pettkó András
    Subject: FW: Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00095657

    Tis
    ...
  • B Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük jelzését.
    A gumiabroncsokat napokon belül elszállítjuk.

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerület
    ...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Pilisi Parkerdő Zrt."-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A problémával érintett terület nem a Pilisi Parkerdőhöz tartozik, így illetékesség híján nem tudunk intézkedni. Megértését köszönjük.

    [cid:image001.png@01D816B1.9A3E0D50]Üdvözlet
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Orbán Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Csak a szokásos...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott bevásárlókocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Röppentyű utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére