Megoldott

Elhagyott rendszám nélküli autó!

Mexkiói út 47/b épülettel szemben a töltés oldalában elhagyott rendszám nélküli autó áll, már vagy 3 hónapja. Kb. 3-4 hete rákerült a felszólítás, ami 10 napos határidőt szab a tulajdonosának az elszállításra, de a mai napig ott áll, úgy látom a hatóságot sem érdekli, a papírt rátette és ezzel elintézettnek tekintik az ügyet!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 47b

Hozzászólások

  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    El tudom képzelni, most mennyivel jobb lett :D
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a hozzászólásokat és az intézkedést, végre elszállították!
  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A bejelentett gépjármű a mai napon elszállításra került.

    Üdvözlettel:
    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest, Laky Adolf utca 36.
    +36 1 211 2233
    ...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a 10 napot sajnos az önkormányzatok nagy része "nagyvonalúan" kezeli... :(

    Lehet érdemes lenne a jarokelo.hu-nak 11.nap után mindig utánakérdezni az illetékesnél. ;) Kis nyomás... :)
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállítás 10 naptól.Nekem volt amit 3-4 hónapra rá vittek el.
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott lerobbant auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Bence
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Csömöri út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bartl János utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére